Hannesele MM-hooaja teiselt etapilt 17. koht

25.03.2018Eesti aja järgi pühapäeva hommikul sõideti Tais, Chang International Circuit ringrajal mootorrataste ringrajasõidu klassi Supersport hooaja teine etapp. Eestlane Hannes Soomer alustas võistlust 24. stardiruudust.
Võistluse eel kehvade seadete üle kurtnud 20.aastane eestlane heitles 17. ringilise võistluse jooksul kohtade 18-20 eest. Viimasele ringile läks Soomer 19. kohalt, kuid tänu Kawasaki sõitja Hikari Okubo sõiduveale ning Yamahal sõitnud Mike Di Megliost möödumisele finišeeris Racedays meeskonna värvides sõitev eestlane lõpuks 17.kohal.

„Sellise nädalavahetuse lõpetuseks oli see 17 pigem positiivne tulemus. Pühapäeva hommikul leidsime suuna ja hakkasime aru saama, mis osa mootorrattast tööd vajab ja mis suunas liikuda. Kindlasti 17. koht ei ole see miks me siin oleme aga selle praeguse infoga on nüüd euroopasse tagasi tulles hea alustada ja sealt edasi liikuda. Suur aitäh meeskonnale väga hea töö eest kogu nädalavahetuse jooksul ja kõikidele sponsoritele ja toetajatele kes selle võimalikuks teevad.“- Hannes