Hannes teenis Prantsusmaal punktilisa

30.09.2018Pühapäeva pärastlõunal sõideti Prantsusmaal, Magny-Cours´i ringrajal mootorrataste ringrajasõidu World Supersport klassi hooaja kümnes MM-etapp.
Laupäeval Superpole 1 võitnud ning Superpole 2 kümnenda resultaadi välja sõitnud Hannes alustas teist võistlust järjest kümnendast ruudust, olles sellega ka kõrgeimalt kohalt startiv Honda sõitja. 19.ringilise võistluse avaringilt tuli ta tagasi 13.positsioonil ning püsis seal järgnevad kuus ringi.
Poolel maal oli Hannes tõusnud koha võrra ning peagi oli tema positsioon veel koha võrra paranenud. Kuigi 12 ringil kukkus ta korra tagasi 13.kohale, siis sõidu lõpus andis ta endast maksimumi ning lõpetas tänavu viimase Euroopas sõidetud etapi 11.kohal.

„Terve nädalavahetus oli väga hea! Võistluse eelselt tegime veel paar muudatust ratta seades, mis aga ei läinud nii nagu lootsime. Võistluses suutsin hoida kiirust aga võitlusi pidada oli keeruline, kaasa ei aidanud ka halvasti läinud start. Suures plaanis olen muidugi ka 11. kohaga väga rahul! Tänan tiimi ja kõiki sponsoreid ja toetajaid ning muidugi ka kaasa elavaid fänne!“- Hannes

World Supersport klassi hooaeg jätkub kahe nädala pärast Argentinas, San Juan Villicum ringrajal.