Hannes Soomer valmistus MM-hooajaks Valencia ringrajal

14.02.2018TagDrop

Veebruari viimasel nädalavahetusel antakse Austraalias start tänavusele mootorrataste ringrajasõidu klassi Supersport MM-hooajale. 23.-25.veebruarini Phillip Island ringrajal sõidetavale avaetapil on startimas ka Hannes Soomer. Möödunud hooajal vaid Euroopas sõidetud etappidel osalenud ja hooaja kokkuvõttes European Supersport esikoha karika võitnud eestlane teeb tänavu kaasa kogu hooaja. Kokku sõidetakse 2018. aastal 12. etappi, millest neli sõidetakse väljaspool Euroopat - Austraalias, Tais, Argentiinas ja Kataris.
20. aastane eestlane jätkab Racedays meeskonnas ning on tõusnud meeskonna esisõitjaks. Meeskonna ja Soomeri hooaja eesmärk on jätkata arengut ja võtta sihiks MM-arvestuse esikümme.

„Esimene test võistlusmootorrattaga on seljataga ning selle eesmärgiks oli testida, et kõik töötab ja, et kas detsembris tehtud eelseadistused toimivad ka selle mootorrattaga. Osa plaanitud tööst jäi küll tegemata nii ilma, kui ka ühe kukkumise pärast laupäeval, aga see töö mis tehtud sai, oli väga kasulik ja Austraaliasse saab rahuliku südamega minna,“ sõnas eestlane peale Valencias sõidetud hooaja esimesi testikilomeetreid.