Hannes Soomer kasutab uuel hooajal TCX võidusõidusaapaid

24.02.2020Supersport klassis motoringraja MM-il osaleva Hannes Soomeri (Kallio Racing) jalatsipartneriks on käesolevast hooajast TCX Boots Eesti.

„Mul on hea meel hakata sellest aastast kasutama TCX saapaid,“ ütles Hannes Soomer. „Peale eelmise aasta hüppeliigesevigastust on jalad minu jaoks hell teema. Seetõttu otsisime selleks aastaks parimat võimalikku kaitset. TCX on võidusõidujalanõude maailmas üks parimaid ja nendesse saabastesse usaldan ma oma jalad hea meelega. Tänan koostööpartnerit TCX Boots Eesti.“

Reedel sõitis Soomer Austraaliasse, hooaja avaetapi eelsele testinädalale. „Siin on nagu esimene september ikka, kõik on rõõmsad ja kõigil on palju energiat,“ kirjeldas Soomer meeleolu meeskonna garaažis.

„Pühapäeval panime asju valmis ja tegime plaani, et esmaspäeval saaks lõpuks tööle hakata. Esmaspäeval ja teisipäeval on kummalgi päeval kaks kahetunnist testisessiooni. Kolmapäeval ja neljapäeval ei sõida ja reedest algab võistlusnädalavahetus jälle peale.“

Supersport klassi motoringraja maailmameistrivõistlused algavad 28. veebruaril Austraalias Phillip Islandil. 13-etapiline sari lõpeb 11. oktoobril Argentiinas.

Hannes Soomer ja tema meeskond tervitab kõiki toetajaid vabariigi aastapäeva puhul!