Hannes saavutas Argentiinas 13. koha

17.10.2018Möödunud nädalavahetusel sõideti Argentiinas, Supersport klassi hooaja eelviimane MM-etapp.
Hannes polnud varem oma karjääri jooksul küll San Juan Villicum ringrajal sõitnud, kuid sellest hoolimata harjus ta rajaga kiiresti ning võitis laupäevase Superpole 1.
Superpole 2 parandas ta oma aega veel 0,11 sekundi võrra ning sõitis võistluseks välja üheksanda resultaadi. Kahjuks pidi Hannes pühapäevase võistluse avaringil paar kohta tagasi andma ning lõpetas selle 11. positsioonil. Viienda ringi lõpuks oli tihedas grupis sõitnud Hannes kukkunud 13.kohale. Kuigi järgneva paari ringiga õnnestus tal koha võrra tõusta, siis 19 ringilise võistluse lõpetas ta siiski 13. kohal.

„Kindlasti ei olnud see tulemus see mida ootasime aga meil oli hea nädalavahetus ja peame võtma sellest kaasa positiivse. Võistluses oli mul raske kasutada ära Honda tugevaid külgi ja ka võistluspäeva ilmastiku tingimused ei lihtsustanud seda. Jällegi õppisime selles võistlusest juurde ja kindlasti läheme veelgi tugevamana vastu Katari etapile. Aitäh meeskonnale, kes tegid suurepärast tööd. Me muutume iga nädalavahetusega paremaks, nüüd aga peame suutma kogu selle arengu realiseerida ka pühapäevases sõidus“ - Hannes