Hannes teenis Itaalias MM-punktilisa

09.07.2018Pühapäeval sõideti Itaalias, Misano ringrajal mootorrataste ringrajasõidu klassi Supersport MM-hooaja kaheksas etapp. Hannes alustas võistlust 15.kohalt ning lõpetas avaringi koha võrra madalamal. Kogu 19.ringilise võistluse pidas ta heitlust kohtadele 14-17 ning ületas finišijoone samal positsioonil, millelt ka sõitu alustas, 14. kohast jäi lahutama 1,8 sekundit.
MM-tabelisse teenis Hannes ühe lisapunkti. Kaheksa sõidetud etapi järel hoiab ta 12 punktiga Supersport MM-arvestuse 17.kohta.

„Oli üks keeruline nädalavahetus. Reedestes trennides olid mootorrattaga väiksed probleemid mille laupäevaks korda saime ja saime hakata tööle. Laupäevastes trennides tegime hea progressi ja sõitu läksime optimistlikult. Pärast sellist nädalavahetust punktiga koju tulla on loomulikult hea aga suve pausil tuleb midagi välja mõelda teisel poolel hooajast oleksime stabiilselt esiotsale lähemal.” - Hannes.

Supersport võistlejatel ja meeskondadel algab nüüd väljateenitud suvepaus ning järgmine MM-hooaja etapp sõidetakse 14.-16.septembrini Portugalis, Algarve ringrajal.