6. koht Portimao MM etapilt!

19.09.2018Pühapäeva pärastlõunal sõideti Portugalis, Algarve ringrajal mootorrataste ringrajasõidu Supersport klassi hooaja üheksas MM-etapp. Hannes näitas kvalifikatsioonis väga head tempot ning startis 16. ringilisele võistlusele kümnendalt kohalt.
Avaringil andis ta küll ühe koha ära, kuid tõstis siis tempot ning heitles järgnevad ringid kohtade 7-9 eest ning võistluse poolel maal oligi ta tõusnud seitsmendaks. Järelejäänud ringide jooksul pidas Hannes tõsist heitlust MM-liidri Sandro Cortesega (Yamaha), kellest jäi sõidu lõpuks maha veidi üle 2 sekundi.
Viimasel ringil pidi tühja rehvi tõttu esikohalt katkestama kvalifikatsioonivõitja Lucas Mahias (Yamaha). See tähendas, et dramaatilise, kuid samas väga põneva sõidu lõpetas Hannes karjääri parima MM-etapi kohta tähistava kuuenda kohaga, mille eest teenis 10 MM-punkti.

 "Väga hea nädalavahetus. Alates reedest oli kiirus hea ja sai väga rahulikult tööd teha. Kindlasti näitab see et suvel testides tehtud muudatused nii meeskonnas kui ka mootorrattaga on läinud õiges suunas. Suured tänud kogu meeskonnale hea töö eest ja kahe nädala pärast Prantsusmaal jätkame samast kohast. Suur aitäh ka sponsoritele, toetajatele ja kõikidele pöidlahoidjatele" - Hannes